Kurumsal SEO

SEO uzmanı olarak 2005 yılından bu yana hizmet vermekteyim bir çok kurumsal SEO çalışması gerçekleştirdim. Hızlı ve istikrarlı bir şekilde sitenizin yükselmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yaptığım çalışmalar kesinlikle illegal değildir bu yüzden kurumsal SEO konusunda kalıcı ve etkilik sonuçlarla başarılı bir şekilde çalışmaktayım.

Kurumsal SEO çalışması nasıl ilerler?

  • Web Sitenizin Analizi Yapılır

  • Google araçlarını ile sağlıklı bağlantıları yapılır.

  • ON Page SEO çalışması gerçekleştirilir.

  • Link mimarisi düzenlenir.

  • OFF Page SEO çalışması gerçekleştirilir.

  • Mutlu müşterilerim arasına hoş geldiniz.

Hangi SEO paketini alırsanız alın ücretsiz olarak sağladığım hizmetler şunlardır.

Müşteri Yorumları

Hasan Ceylan has twice designed and programmed my site. Once for www.ahmettamtekin.com and then for www.engaged4results.com

He designed the logo and produced the material for corporate identity. He works to very high standards and goes beyond his brief to produce a high quality work delivered on time.

He comes from an industry where iti is very difficult to find a reliable supplier and he has been extremely reliable and delivering more than what he promised.

AHMET TAMTEKİN

CEO

Hasan CEYLAN ile CNR Yangın Merdivenleri ve Yangın Kapıları olarak 4 yıldır çalışmaktayız.

İlk olarak cnr yangın merdivenleri sitemizi yaptırdıktan sonra AdWords çalışmalarımızı yürüttü kısa sürede işlerimizi toparlamamız konusunda bize katkısı çok büyük oldu.

Hemen akabinde yangın kapıları sitemizi kurdurduk ve burada da yangın merdivenlerinde ki başarılı sonuç elde ettik. Şimdi kendisine çelik çatı ile alakalı olarak web sitemizi yaptırıyoruz.

MAHSUN ÇINAR

KURUCU ORTAK

Hasan Ceylan ile hem iş hemde çözüm ortaklığımız ile alakalı 10 yılı aşkındır birlikte çalışmaktayız.

Web sitesi, sosyal medya, SEO işleri başta olmak üzere localde çalışan yazılımlarla alakalı pek çok konuda bizden desteğiniz hiç bir zaman esirgememiştir. Hızlı ve kaliteli dönüşlerinin yanı sıra üstüne katarak kaliteyi her daim yükseltme taraftarıdır ve başarmaktadır da.

Ayrıca günün hangi saati olursa olsun her zaman yardımımıza koşmuştur. Bu yüzden ona her zaman teşekkürlerimizi sunarız. Teşekkürler Hasan.

ALİ BÖLÜKBAŞI

KURUCU ORTAK

Benimle iletişime geç